NOWE PRODUKTY JUŻ TU SĄ! ZAPOZNAJ SIĘ Z NIMI.
Sklepy Koszyk

Wierzymy, że dźwiękiem można otworzyć serce i umysł na nieskończone możliwości… Spraw, aby każdy dzień był jeszcze lepszy dzięki

POTĘDZE DŹWIĘKU

Jak ludzie korzystają z redukcji hałasu, by korzystać z ciszy i odkrywać nowe barwy dźwięku.

Prawdziwe historie osób, które wykorzystały możliwości tej technologii, by zaznać spokoju, znaleźć odskocznię i zatroszczyć się o swoje samopoczucie.

Słuchawki Noise Cancelling Headphones 700

W chwili, w której otwierasz oczy i docierają do nich promienie słońca, otwierasz się również na świat zewnętrzny. Począwszy od pędu życia, odpowiedzialności, obowiązków, a skończywszy na myślach krążących w naszym umyśle — otacza cię nieprzerwana bariera dźwięków i szumów, która wypełnia twoją przestrzeń, gra na emocjach i wpływa na stan umysłu. Ale dzięki potędze dźwięku ludzie znajdują sposób, aby uciec od całego tego zgiełku otaczającego świata. Znajdują radość, komfort, a czasem nawet ulgę.

Odkryj, w jaki sposób dźwięk może zmienić czyjeś życie, i poznaj prawdziwe historie o potędze dźwięku, która zmienia życie na lepsze.

Czas na ciszę, czas na dźwięk

Chaos i hałas to nieodłączni towarzysze w pracy stewardów i stewardes. Dla osób takich jak Japo, pracujących w obsłudze samolotów, ciągłe przeładowanie bodźcami sensorycznymi powoduje przeciążenie mentalne i emocjonalne oraz jest stresujące. Trudno jest znaleźć odrobinę spokoju, aby przywrócić równowagę i dobre samopoczucie na co dzień.

„Cisza stała się dla mnie sposobem na przetrwanie”

— Japo, stewardesa

Zobacz, jak Japo każdego dnia poprawia jakość swojego życia, przejmując kontrolę nad dźwiękami, jakie do niej docierają, i ciesząc się pięknem muzyki. Dzięki potędze dźwięku Japo odnajduje wewnętrzny spokój i praktykuje troskę o samą siebie, lub jako ona to nazywa — „pokochanie siebie”. Zadbanie o siebie pod względem fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym poprzez stworzenie przestrzeni, którą może nazwać własną — jest to możliwe dzięki redukcji hałasu i skupieniu się na muzyce.

Innowacja przez dźwięk

Zaczynaliśmy, szukając sposobu na zredukowanie hałasu podczas lotów, i ewoluowaliśmy w zupełnie nowych kierunkach. Jest to szczególnie oczywiste, kiedy popatrzymy, jak ludzie na co dzień wykorzystują słuchawki z funkcją redukcji hałasu. Nasza miłość do dźwięku dała iskrę do rozpoczęcia rewolucji w dziedzinie redukcji hałasu, ale to historie ludzi, których życie zmieniło się na lepsze, inspirują nas do dalszych innowacji.

To niesamowite, jak bardzo technologia redukcji hałasu jest teraz zaawansowana i w jaki sposób ją wykorzystujemy — my nie próbujemy dotrzymać innym kroku, tylko wciąż przemy naprzód. Nieustannie wprowadzamy innowacje, rozwijamy się i ulepszamy to, co tworzymy.

Kilka słów od nas

Rodrigo Gomes, starszy kierownik linii produktów, jest członkiem rodziny Bose już od ośmiu lat i zajmuje się naszymi słuchawkami z funkcją redukcji hałasu. Najważniejsza rzecz, o jakiej wspomina Rodrigo, to fakt, że funkcja redukcji hałasu nie rozwijała się tylko w celu wspierania dalszego postępu technologicznego, lecz przede wszystkim w celu dopasowania się do sposobów, w jakie ludzie żyją, pracują i wypoczywają. W szczególności makrotrend związany z natychmiastową dostępnością przez smartfony do ogromnej i zróżnicowanej biblioteki treści. Ponadto ludzie coraz częściej używają słuchawek nie tylko w domu lub w pracy, lecz także w innych codziennych sytuacjach — na spacerach, przy kawie czy podczas zwiedzania. Zmiany te naprawdę napędziły innowacje, jakie wprowadziliśmy w naszych najnowszych bezprzewodowych słuchawkach z funkcją redukcji hałasu i technologią Bluetooth®, które:

„…pozwolą ci się skoncentrować, kiedy trzeba, i zablokują to, co mogłoby cię rozpraszać”

— Rodrigo, starszy kierownik linii produktów

Jak mówi Rodrigo, wielu klientów przysłało do nas listy opisujące, jak technologia redukcji hałasu zmieniła ich życia na lepsze. To prawdziwa muzyka dla uszu osób takich jak Rodrigo, które poświęciły mnóstwo czasu i energii, rozwijając technologię redukcji hałasu.

„Niektórzy ciężko znoszą otaczający ich świat… wszystko działa im na nerwy. Opisywali naprawdę wzruszające historie o tym, jak nasze słuchawki zmieniły ich życie”

— Rodrigo

Dźwięk pociąga za strunę osobowości

Dźwięk ma ogromny wpływ na ludzkie życie — zmieniając je na lepsze lub na gorsze — o czym Rodrigo przekonał się osobiście. Opowiada on o sąsiadce, która była niezwykle wrażliwa na dźwięki. Jej syn chodził z synem Rodriga na zajęcia z pływania na basenie w hali namiotowej, gdzie tworzyło się echo i było po prostu głośno. Sąsiadka nie była w stanie wysiedzieć w środku, aby obejrzeć, jak jej syn pływa. Więc pewnego dnia Rodrigo pożyczył jej swoje bezprzewodowe słuchawki z funkcją redukcji hałasu. Ustawiła poziom redukcji hałasu na 5…

„…i to była dla niej prawdziwa rewolucja. Mogła oglądać, jak jej syn ćwiczy pływanie, co było dla niej bardzo ekscytujące”

— Rodrigo

Wyłącz się. Dostrój się

Dźwięk jest czymś osobistym i wpływa na każdego z nas w inny sposób. Muzycy wiedzą lepiej niż inni, jak potężny wpływ ma na nas dźwięk. Tu nie tylko chodzi o muzykę, lecz o różnorodne sposoby, w jakie sam dźwięk wpływa na nasze życie. Anna Clendening, piosenkarka, pisarka tekstów i wieloletnia współpracowniczka firmy Bose, jest jednym z muzyków, którzy wykorzystują potęgę dźwięku do radzenia sobie z otaczającym hałasem.

Niesamowicie słuchało się opowieści Anny o tym, jak w dźwięku znalazła ona swoją odskocznię. Wystarczyło, że pięć lat temu wypróbowała słuchawki z redukcją hałasu należące do jej ojca.

„Mogłabym zakładać je zaraz po przebudzeniu, nosić przez cały dzień, a nawet zasypiać w nich, aby nic nie budziło mnie w środku nocy”

— Anna, muzyk

Anna nie wiedziała, jaka jest przyczyna przytłaczającej nerwowości i zestresowania, z którymi borykała się każdego dnia. Mając pod ręką słuchawki z funkcją redukcji hałasu, była w stanie zablokować hałas i rozpraszające ją dźwięki, które źle na nią wpływały. Mogła wyłączyć się i skupić na wyciszających i uspokajających dźwiękach.

„Mogłam nosić je, idąc do sklepu spożywczego, restauracji lub centrum handlowego. To był mój sposób na zabieranie ze sobą mojej własnej przestrzeni”

— Anna, muzyk

Anna wzięła nawet ze sobą swoje słuchawki z funkcją redukcji hałasu do Disneylandu, aby obejrzeć pokaz fajerwerków — zrobiła to pomimo faktu, że nie czuje się dobrze w zatłoczonych miejscach. Zwiększyła poziom głośności muzyki, aby zablokować otaczający ją hałas, i obejrzała pokaz, będąc w „swoim własnym małym świecie”, jak sama zwykła o tym mawiać.

„Kiedy mówię, że słuchawki te zmieniły moje życie, to mam na myśli, że pozwoliły mi one powrócić na właściwe tory. Są dla mnie jak siatka bezpieczeństwa”. Poznaj lepiej Annę i jej muzykę.

Każdy dzień staje się jeszcze lepszy

Prawdziwe historie — na przykład to, co przytrafiło się Japo, sąsiadce Rodriga czy Annie — pokazują, w jak dużym stopniu dźwięk wpływa na nasze życie. Ludzie znajdują sposoby na odcięcie się od zewnętrznego świata lub zablokowanie niechcianych dźwięków dzięki słuchawkom z funkcją redukcji hałasu. Bez pośpiechu odkrywają dźwięki — i ciszę — aby aktywnie zadbać o siebie. Odkrywając potęgę dźwięku, mają siłę, by zmieniać się na lepsze — czuć więcej, robić więcej i być kimś więcej.

POWIĄZANE HISTORIE

3 sposoby, na jakie muzyka nas motywuje
Jak słuchawki mogą pomóc Ci pracować wydajniej
Jak słuchawki z funkcją redukcji hałasu uprzyjemniają podróż samolotem

POWIĄZANE PRODUKTY

Bose error page
  Wybrano maksymalną liczbę (4) przedmiotów do porównania.   Osiągnięto maksymalną liczbę 4 przedmiotów   Można porównywać tylko podobne do siebie produkty.   Porównuj tylko podobne do siebie przedmioty.
(0)
Wybierz od 2 do 4 przedmiotów do porównania