90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Nawiązywanie i odbieranie połączeń telefonicznych za pośrednictwem modeli obsługujących technologię Bluetooth®

przed nawiązaniem lub odebraniem połączenia upewnij się, że zestaw słuchawkowy jest sparowany z telefonem. wskaźnik led stanu urządzenia bluetooth® powinien mignąć raz za każdym razem, gdy miga wskaźnik led zasilania. jeśli tak się nie dzieje, zapoznaj się z tematem parowanie z urządzeniem obsługującym technologię bluetooth®. skorzystaj z poniższego wykazu funkcji obsługiwanych za pomocą przycisku funkcyjnego bluetooth®:

Wskaźnik LED stanu urządzenia Bluetooth®

Przycisk funkcyjny Bluetooth®

odebranie połączenia:
krótko naciśnij przycisk funkcyjny bluetooth®. usłyszysz krótki sygnał, a następnie połączenie przychodzące.

odrzucenie połączenia przychodzącego:
wciśnij przycisk funkcyjny bluetooth® na trzy sekundy (ta funkcja zależy od możliwości telefonu).

wykonanie połączenia:
wybierz numer w telefonie, a połączenie zostanie automatycznie przekierowane do zestawu słuchawkowego. if the phone has voice-activated dialing, press the bluetooth® function button i poczekaj na komunikaty głosowe z telefonu.

uruchomienie wybierania głosowego:
jeśli nie ma aktywnych lub przychodzących połączeń, naciśnij krótko przycisk funkcyjny bluetooth® (ta funkcja zależy od możliwości telefonu).

ponowne wybieranie ostatniego numeru:
jeśli nie ma aktywnych lub przychodzących połączeń, naciśnij przycisk funkcyjny bluetooth® dwa razy w krótkim odstępie czasu (ta funkcja zależy od możliwości telefonu).

przekierowanie dźwięku do telefonu:
w trakcie rozmowy wciśnij przycisk funkcyjny bluetooth® na trzy–cztery sekundy. this transfers the audio to the mobile phone handset while the bluetooth® pozostanie aktywne.

zakończenie połączenia:
krótko naciśnij przycisk funkcyjny bluetooth®. usłyszysz dwa krótkie sygnały — informujące, że połączenie zostało zakończone.

Kiedy jest aktywne połączenie z telefonem pokładowym, a baterie modułu sterowania są naładowane do odpowiedniego poziomu, można dokończyć trwającą rozmowę z użyciem zestawu słuchawkowego, odłączając zestaw od telefonu pokładowego. W przypadku, gdy jest aktywna funkcja automatycznego wyłączania, zestaw słuchawkowy wyłącza się automatycznie po upływie ok. trzech sekund od zakończenia połączenia.

aby korzystać z zestawu słuchawkowego przy braku połączenia z telefonem pokładowym (używać go do słuchania muzyki z innych źródeł lub jako samodzielnego zestawu słuchawkowego bluetooth® do nawiązywania/odbierania połączeń), należy dezaktywować funkcję automatycznego wyłączania. więcej informacji na temat funkcji automatycznego wyłączania można znaleźć w temacie ustawienia przełączników modułu sterowania.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.