Dla zamówień o wartości równej lub przekraczającej 200 PLN przysługuje bezpłatna dostawa oraz zwrot.

Nasze wartości

Zasady przewodnie

Poniżej przedstawiamy nasze trwałe zasady, którymi kierujemy się codziennie przy podejmowaniu decyzji zarówno bardzo ważnych, jak i tych mniej istotnych.

Innowacje i technologie
które zapewniają wyraźne korzyści dla klientów.

Praca zespołowa i współpraca
które motywują naszych najlepszych pracowników do pozostania, a inne osoby do dołączenia do zespołu.

Rozwój
który pozwala dotrzeć z zaletami naszej technologii do większej liczby klientów oraz zapewnić nowe możliwości naszym pracownikom.

Sytuacja finansowa
firmy, która umożliwia samodzielne finansowanie badań naukowych, innowacji i rozwoju w długiej perspektywie.

Istota i wartości

Poniżej przedstawiamy przymioty, których oczekujemy od wszystkich naszych pracowników i które tworzą fundament kultury firmy Bose.

W firmie Bose naszą pasją jest robienie rzeczy, które są lepsze. Wkładamy najwyższy poziom naukowego zaangażowania i inwencji w odkrywanie nowych koncepcji oraz tworzenie nowych produktów. Zapewniamy klientom doświadczenia, które są pouczające, wyjątkowe i zachwycające. Staramy się stworzyć środowisko, które zmusza nas do dążenia do perfekcji i wykorzystania całego naszego ludzkiego potencjału.

UCZCIWOŚĆ

Działalność prowadzimy w sposób uczciwy.
Musimy wykazywać najwyższe standardy etyki biznesowej w kontaktach z klientami, dostawcami i współpracownikami. Musimy uzyskać poparcie i zaufanie u innych i budować naszą reputację poprzez uczciwość i wzajemny szacunek. Od pracowników Bose oczekuje się, że będą otwarci i szczerzy we wszystkich sprawach firmy i działać będą zgodnie z wartościami, które wyznajemy w firmie.

PERFEKCJA

Dążymy do perfekcji we wszystkim, co robimy.
Perfekcja jest naszym sposobem na życie. Zawsze była integralną częścią naszej działalności. Oczekujemy jej od naszych produktów, ludzi, działań i kierownictwa. Naszym celem jest mobilizowanie siebie i innych do stałego rozwoju.

INNOWACYJNOŚĆ

Zachęcamy do wprowadzania innowacji we wszystkich aspektach naszej pracy.
Badania naukowe, innowacje i wynalazki są esencją naszej firmy. Nasz sukces wynika z poszukiwania nowych metod i pomysłów wykraczających poza konwencjonalne granice. Innowacje muszą być wprowadzane do każdego aspektu naszej pracy. Musimy także wspierać środowisko, które zachęci ludzi do rozszerzania horyzontów i umiejętności oraz da im wolność do realizacji pomysłów.

PASJA

Szczerze wierzymy w naszą pracę i wartości firmy Bose.
Pasja i entuzjazm dla naszej działalności umożliwiają nam osiąganie wysokich standardów pracy i innowacyjności, które obraliśmy sobie za cel. Jesteśmy przekonani, że ludzie, którzy są skupieni, zmotywowani wewnętrznie i zadowoleni ze swojej pracy, będą swoim entuzjazmem zarażać innych. Możemy czerpać wiele korzyści dzięki osobom, które potrafią przekonać do swoich pomysłów i liderom, którzy inspirują nas do osiągania jeszcze lepszych wyników.

SZACUNEK

Traktujemy innych z szacunkiem.
Wzajemny szacunek i zaufanie stanowią podstawę efektywnych relacji pracowniczych. Zdajemy sobie sprawę, że współpraca z kolegami i między grupami ma kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu. Oznacza to, że każdy z nas musi rozmawiać otwarcie, cenić odmienne opinie i traktować innych uczciwie i z szacunkiem.

WARTOŚCI

Razem tworzymy wartości dla naszych klientów.
Musimy pracować w porozumieniu z naszymi kolegami, aby upewnić się, że cała nasza praca zwiększa wartość dla klienta. Musimy patrzeć z perspektywy klienta, zawsze starając się zrozumieć jego potrzeby. Tworzymy trwałe produkty i usługi dobrej jakości, które potrafią zachwycić w zaskakujący sposób.