ODKRYJ NAJLEPSZĄ NA ŚWIECIE REDUKCJĘ HAŁASU: SŁUCHAWKI QUIETCOMFORT® II Z 90-DNIOWYM OKRESEM PRÓBNYM BEZ RYZYKA. WIĘCEJ INFORMACJI

Dźwięk ma moc.

Nasze zasady przewodnie

Poniżej przedstawiamy nasze trwałe zasady, którymi kierujemy się codziennie przy podejmowaniu decyzji zarówno bardzo ważnych, jak i tych mniej istotnych.

Ikona rozwoju

Rozwój

który pozwala dotrzeć z zaletami naszej technologii do większej liczby klientów oraz zapewnić nowe możliwości naszym pracownikom.

Ikona zespołu

Praca zespołowa i współpraca

które motywują naszych najlepszych pracowników do pozostania, a inne osoby do dołączenia do zespołu.

Ikona ludzi

Sytuacja finansowa

firmy, która umożliwia samodzielne finansowanie badań naukowych, innowacji i rozwoju w długiej perspektywie.

Ikona świadczeń

Innowacje i technologie

które zapewniają wyraźne korzyści dla klientów.

Istota i wartości

Jak dążenie do lepszego dźwięku łączy nas wszystkich w Bose

Poniżej przedstawiamy przymioty, których oczekujemy od wszystkich naszych pracowników i które tworzą fundament kultury firmy Bose.

W firmie Bose naszą pasją jest robienie rzeczy, które są lepsze. Wkładamy najwyższy poziom naukowego zaangażowania i inwencji w odkrywanie nowych koncepcji oraz tworzenie nowych produktów. Zapewniamy klientom doświadczenia, które są pouczające, wyjątkowe i zachwycające. Staramy się stworzyć środowisko, które zmusza nas do dążenia do perfekcji i wykorzystania całego naszego ludzkiego potencjału.

Działalność prowadzimy w sposób uczciwy.

Musimy wykazywać najwyższe standardy etyki biznesowej w kontaktach z klientami, dostawcami i współpracownikami. Musimy uzyskać poparcie i zaufanie u innych i budować naszą reputację poprzez uczciwość i wzajemny szacunek. Od pracowników Bose oczekuje się, że będą otwarci i szczerzy we wszystkich sprawach firmy i działać będą zgodnie z wartościami, które wyznajemy w firmie.

Dążymy do perfekcji we wszystkim, co robimy.

Perfekcja jest naszym sposobem na życie. Zawsze była integralną częścią naszej działalności. Oczekujemy jej od naszych produktów, ludzi, działań i kierownictwa. Naszym celem jest mobilizowanie siebie i innych do stałego rozwoju.

Zachęcamy do wprowadzania innowacji we wszystkich aspektach naszej pracy.

Badania naukowe, innowacje i wynalazki są esencją naszej firmy. Nasz sukces wynika z poszukiwania nowych metod i pomysłów wykraczających poza konwencjonalne granice. Innowacje muszą być wprowadzane do każdego aspektu naszej pracy. Musimy także wspierać środowisko, które zachęci ludzi do rozszerzania horyzontów i umiejętności oraz da im wolność do realizacji pomysłów.

Szczerze wierzymy w naszą pracę i wartości firmy Bose.

Pasja i entuzjazm dla naszej działalności umożliwiają nam osiąganie wysokich standardów pracy i innowacyjności, które obraliśmy sobie za cel. Jesteśmy przekonani, że ludzie, którzy są skupieni, zmotywowani wewnętrznie i zadowoleni ze swojej pracy, będą swoim entuzjazmem zarażać innych. Możemy czerpać wiele korzyści dzięki osobom, które potrafią przekonać do swoich pomysłów i liderom, którzy inspirują nas do osiągania jeszcze lepszych wyników.

Traktujemy innych z szacunkiem.

Wzajemny szacunek i zaufanie stanowią podstawę efektywnych relacji pracowniczych. Zdajemy sobie sprawę, że współpraca z kolegami i między grupami ma kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu. Oznacza to, że każdy z nas musi rozmawiać otwarcie, cenić odmienne opinie i traktować innych uczciwie i z szacunkiem.

Razem tworzymy wartości dla naszych klientów.

Musimy pracować w porozumieniu z naszymi kolegami, aby upewnić się, że cała nasza praca zwiększa wartość dla klienta. Musimy patrzeć z perspektywy klienta, zawsze starając się zrozumieć jego potrzeby. Tworzymy trwałe produkty i usługi dobrej jakości, które potrafią zachwycić w zaskakujący sposób.