NOWE PRODUKTY JUŻ TU SĄ! ZAPOZNAJ SIĘ Z NIMI.
Sklepy Koszyk

Sound is power

Nasze zasady przewodnie

Poniżej przedstawiamy nasze uniwersalne zasady, którymi kierujemy się codziennie przy podejmowaniu decyzji zarówno bardzo ważnych, jak i tych mniejszego kalibru.

Ikona rozwoju

Rozwój

który pozwala dotrzeć z zaletami naszej technologii do większej liczby klientów oraz zapewnić nowe możliwości naszym pracownikom.

Ikona zespołu

Praca zespołowa i współpraca

które motywują naszych najlepszych pracowników do kontynuowania pracy w firmie, a inne osoby do dołączenia do zespołu.

Ikona ludzi

Stabilność finansowa

firmy, która umożliwia samodzielne finansowanie badań naukowych, innowacji i rozwoju w długiej perspektywie.

Ikona zalet

Innowacje i technologie

które generują wymierne korzyści dla klientów.

Misja i wartości

Jak dążenie do lepszego dźwięku łączy nas wszystkich w Bose

Poniżej przedstawiamy przymioty, których oczekujemy od wszystkich naszych pracowników i które tworzą fundament kultury firmy Bose.

W firmie Bose naszą pasją jest tworzenie rozwiązań, które są lepsze. Wkładamy najwyższy poziom naukowego zaangażowania i inwencji w odkrywanie nowych koncepcji oraz tworzenie nowych produktów. Zapewniamy klientom doświadczenia, które są pouczające, wyjątkowe i zachwycające. Staramy się kreować środowisko, które zmusza nas do dążenia do perfekcji i wykorzystania całego naszego ludzkiego potencjału.

Działalność biznesową prowadzimy w sposób uczciwy.

Musimy wykazywać najwyższe standardy etyki biznesowej w kontaktach z klientami, dostawcami i współpracownikami. Musimy zdobywać sympatię i zaufanie u innych i budować naszą reputację poprzez uczciwość i wzajemny szacunek. Od pracowników Bose oczekuje się, że będą otwarci i szczerzy we wszystkich sprawach służbowych i działać będą zgodnie z wartościami, które wyznajemy w firmie.

Dążymy do perfekcji we wszystkim, co robimy.

Perfekcja jest naszym sposobem na życie. Zawsze była i jest integralną częścią naszej działalności. Oczekujemy jej od naszych produktów, ludzi, działań i kierownictwa. Naszym celem jest mobilizowanie siebie i innych do nieustannego rozwoju.

Zachęcamy do wprowadzania innowacji we wszystkich aspektach naszej pracy.

Badania naukowe, innowacje i wynalazki są fundamentem naszej firmy. Nasz sukces wynika z poszukiwania nowych metod i pomysłów wykraczających poza konwencjonalne granice. Innowacje są integralnym elementem każdego aspektu naszej pracy. Musimy także wspierać środowisko, które zachęci ludzi do rozszerzania horyzontów i umiejętności oraz zapewni im wolność do realizacji pomysłów. Znamy już wyniki i jesteśmy dumni, że zostaliśmy uznani przez czasopismo Fast Company za jedną z najbardziej innowacyjnych firm w 2024 roku.

Szczerze wierzymy w sens naszej pracy i wartości firmy Bose.

Pasja i entuzjazm dla naszej działalności umożliwiają nam osiąganie wysokich standardów pracy i innowacyjności, które obraliśmy sobie za cel. Jesteśmy przekonani, że ludzie, którzy są skupieni, zmotywowani wewnętrznie i zadowoleni ze swojej pracy, będą swoim entuzjazmem zarażać innych. Dzięki osobom, które potrafią przekonać do swoich pomysłów i liderom, którzy inspirują nas do osiągania jeszcze lepszych wyników, możemy czerpać wiele korzyści.

Traktujemy innych z szacunkiem.

Wzajemny szacunek i zaufanie stanowią podstawę efektywnych relacji pracowniczych. Zdajemy sobie sprawę, że współpraca z kolegami i między grupami ma kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu. To zaś oznacza, że każdy z nas musi rozmawiać otwarcie, cenić odmienne opinie i traktować innych uczciwie i z szacunkiem.

Razem tworzymy wartość dodaną dla naszych klientów.

Musimy pracować w porozumieniu z naszymi kolegami, aby upewnić się, że cała nasza praca podnosi wartość dla naszych klientów. Musimy patrzeć z perspektywy klienta, zawsze starając się zrozumieć jego potrzeby. Tworzymy produkty i usługi wysokiej jakości, które będą służyć latami i potrafią zachwycić w zaskakujący sposób.