Sklepy Koszyk

Najlepsze słuchawki do treningu na nowy rok — i nową wersję Ciebie

Nowy rok przynosi nowe możliwości na wyrobienie jeszcze lepszej formy — emocjonalnej, mentalnej i fizycznej. Jest wiele osób takich jak Ty, które chcą uzyskać pomoc pozwalającą lepiej zadbać o zdrowie od początku 2023 roku. Ankieta wykazała, że 50% postanowień na Nowy Rok dotyczy ćwiczeń i sprawności fizycznej.

Postanowienia łatwo się podejmuje, a jeszcze łatwiej rezygnuje z ich realizacji. Gdy będziesz próbować osiągnąć swoje cele sprawnościowe, masz szansę ożywić ścieżkę dźwiękową swojej drogi dzięki najlepszym słuchawkom przeznaczonym do treningu. Słuchawki sportowe najnowszej generacji są lżejsze i lepiej dopasowane — zarówno te do uszu, jak i na uszy. Poza tym zapewniają wyższą jakość dźwięku i umożliwiają błyskawiczne przełączanie pomiędzy muzyką a telefonem.

Bez względu na to, jaki rodzaj ćwiczeń wybierzesz, oto cztery wyjaśnienia, dlaczego znalezienie odpowiednich słuchawek do ćwiczeń może pomóc Ci wznieść się na wyższy poziom na siłowni w 2023 roku.

Kobieta ćwicząca na schodach na świeżym powietrzu
Bose QuietComfort Earbuds II

Bose QuietComfort® Earbuds II
Dowiedz się więcej

1. Wyciszenie rozpraszających dźwięków

Wyjście poza dom może wzmocnić stymulację podczas rutynowych ćwiczeń, ale dźwięk klaksonów, hałas maszyn czy głośne rozmowy to ryzyko rozproszenia. Słuchawki Bose QuietComfort® Earbuds II są wyposażone w najnowszej generacji funkcję redukcji hałasu z możliwością dostosowania poziomu.

Można całkowicie wyciszyć hałas i podczas ćwiczeń zamknąć się we własnej bańce dźwiękowej lub po prostu zminimalizować głośność dźwięków z otoczenia, tak aby cieszyć się muzyką, ale jednocześnie uważać na to, co dzieje się dokoła. Dzięki prostemu sterowaniu dotykowemu można na samych słuchawkach łatwo regulować głośność i poziomy oraz konfigurować ustawienia poleceń głosowych.

2. Łatwa medytacja

Korzyści z medytacji są oczywiste — obniżenie niepokoju i stresu, lepsze ciśnienie krwi, głębszy sen i wiele innych. Natomiast znalezienie czasu i przestrzeni mentalnej do medytacji może być trudne.

Techniki uważnego oddychania skutecznie wspomagają wprowadzenie się w stan medytacyjny, gdy siedzisz spokojnie lub ćwiczysz. Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 mogą ułatwić ten proces, wyciszając hałas z otoczenia i pomagając skierować uwagę do wnętrza, na własny oddech i rytm serca. Odtwarzanie muzyki w słuchawkach — podczas medytacji czy wykonywania ćwiczeń lub codziennych obowiązków — może ułatwić drogę do osiągnięcia spokoju.

Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700

Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700
Dowiedz się więcej

3. Lepszy przepływ

Odpowiednie utwory mogą zmotywować Cię do większego wysiłku podczas ćwiczeń. Wprowadzenie pewnej dozy frajdy do treningu również może pomóc w odblokowaniu pokładów energii i skierować Cię w stronę stanu przepływu — „stanu, w którym człowiek jest tak zaangażowany w to, co robi, że nic innego wydaje się nie liczyć” — pisze psycholog Mihaly Csikszentmihalyi, będący „ojcem psychologicznej koncepcji przepływu” i byłym dziekanem wydziału psychologii na Uniwersytecie w Chicago.

Od chwili, gdy włączysz odtwarzanie, dobrze dobrana lista odtwarzania może zacząć wprowadzać Cię w stan przepływu. Natomiast konieczność ciągłego bawienia się ustawieniami kradnie Twój cenny czas na ćwiczenia i zakłóca stan przepływu. Za pomocą aplikacji Bose Music możesz indywidualnie wybrać ustawienia dźwięku, dostosowując poziom tonów niskich, średnich i wysokich do swojego gustu.

4. Wyższa wytrzymałość

Pojedynczy trening jest tylko małym odcinkiem dłuższej drogi do sprawności fizycznej, a dzięki słuchawkom każdy taki odcinek będziesz odbierać jako ekscytującą część przygody. Odpowiednia muzyka może nawet odwrócić Twoją uwagę od zmęczenia, znudzenia i dyskomfortu, które towarzyszą ćwiczeniom. W przeprowadzonym ostatnio badaniu wyszło, że energetyczna muzyka pozwalała biegaczom zapomnieć o zmęczeniu, a to skutkowało dłuższym biegiem.

Dostępność produktu może się różnić w zależności od kraju.

POWIĄZANE PRODUKTY

Powiązane historie

Pięć sposobów, na które słuchawki QuietComfort® Earbuds II wprowadzają nową jakość
Sposób sterowania bezprzewodowymi słuchawkami dousznymi Bose: przesuń palcem, dotknij i naciśnij
Dlaczego warto kupować odnowione fabrycznie produkty?