NOWE PRODUKTY JUŻ TU SĄ! ZAPOZNAJ SIĘ Z NIMI.
Sklepy Koszyk

Najlepsze słuchawki treningowe na nowy rok — i nową wersję Ciebie

Nowy rok przynosi nowe możliwości na wyrobienie jeszcze lepszej formy — emocjonalnej, mentalnej i fizycznej. Nie tylko Ty chcesz zadbać o zdrowie w nowym roku. Ankieta wykazała, że 50% postanowień na Nowy Rok dotyczy ćwiczeń i sprawności fizycznej.

Postanowienia łatwo się podejmuje, a jeszcze łatwiej rezygnuje z ich realizacji. Gdy będziesz próbować osiągnąć swoje cele sprawnościowe, masz szansę ożywić ścieżkę dźwiękową swojej drogi dzięki najlepszym słuchawkom treningowym. Słuchawki sportowe najnowszej generacji są lżejsze i lepiej dopasowane — zarówno douszne, jak i nauszne. Poza tym zapewniają wyższą jakość dźwięku i umożliwiają błyskawiczne przełączanie pomiędzy muzyką a telefonem.

Bez względu na to, jaki rodzaj ćwiczeń wybierzesz, oto cztery wyjaśnienia, jak znalezienie odpowiednich słuchawek treningowych może pomóc Ci wznieść się na wyższy poziom na siłowni w nowym roku.

Kobieta ćwicząca na schodach na świeżym powietrzu
Słuchawki douszne Bose QuietComfort Ultra

Słuchawki douszne Bose QuietComfort Ultra
Więcej informacji

1. Wyciszenie rozpraszających dźwięków

Wyjście z domu może wzmocnić stymulację podczas ćwiczeń, ale dźwięk klaksonów, hałas maszyn czy głośne rozmowy mogą rozpraszać uwagę i skupienie. Słuchawki douszne Bose QuietComfort Ultra są wyposażone w najnowszej generacji funkcję redukcji szumów z możliwością dostosowania poziomu wyciszenia dźwięków otoczenia.

Można całkowicie wyciszyć hałas i podczas ćwiczeń zamknąć się we własnej bańce dźwiękowej lub po prostu zminimalizować głośność dźwięków przestrzennych, tak aby cieszyć się muzyką, ale jednocześnie uważać na to, co dzieje się dokoła. Dzięki prostemu sterowaniu dotykowemu można na samych słuchawkach dousznych łatwo regulować głośność i poziomy oraz konfigurować ustawienia poleceń głosowych.

2. Łatwa medytacja

Korzyści z medytacji są oczywiste — obniżenie niepokoju i stresu, lepsze ciśnienie krwi, głębszy sen i wiele innych. Natomiast znalezienie czasu i przestrzeni mentalnej do medytacji może być już trudniejsze.

Techniki uważnego oddychania skutecznie wspomagają wprowadzenie się w stan medytacyjny, gdy siedzisz spokojnie lub ćwiczysz. Słuchawki Bose QuietComfort Ultra mogą ułatwić ten proces, wyciszając hałas z otoczenia i pomagając skierować uwagę do wnętrza, na własny oddech i rytm serca. Odtwarzanie muzyki w słuchawkach — podczas medytacji czy wykonywania ćwiczeń lub codziennych obowiązków — może ułatwić drogę do osiągnięcia spokoju.

Słuchawki Bose QuietComfort Ultra

Słuchawki Bose QuietComfort Ultra
Więcej informacji

3. Lepszy rytm

Odpowiednie utwory mogą zmotywować Cię do większego wysiłku podczas ćwiczeń. Wprowadzenie pewnej dozy frajdy do treningu również może pomóc w odblokowaniu pokładów energii i skierować Cię w stronę swoistego transu, przepływu — „stanu, w którym człowiek jest tak zaangażowany w to, co robi, że nic innego wydaje się nie liczyć” — pisze psycholog Mihaly Csikszentmihalyi, „ojciec psychologicznej koncepcji przepływu” i były dziekan wydziału psychologii na Uniwersytecie w Chicago.

Od chwili, gdy włączysz odtwarzanie, dobrze dobrana lista odtwarzania może zacząć wprowadzać Cię w stan przepływu. Natomiast konieczność ciągłego bawienia się ustawieniami kradnie Twój cenny czas na ćwiczenia i zakłóca ten stan. Za pomocą aplikacji Bose Music możesz indywidualnie wybrać ustawienia dźwięku, dostosowując poziom tonów niskich, średnich i wysokich do swojego gustu.

4. Wyższa wytrzymałość

Pojedynczy trening jest tylko małym odcinkiem dłuższej drogi do sprawności fizycznej, a dzięki słuchawkom każdy taki odcinek będziesz odbierać jako ekscytującą część większej przygody. Odpowiednia muzyka może nawet odwrócić Twoją uwagę od zmęczenia, znudzenia i dyskomfortu, które towarzyszą ćwiczeniom. W przeprowadzonym ostatnio badaniu wykazano, że energetyczna muzyka pozwalała biegaczom zapomnieć o zmęczeniu, a to skutkowało dłuższym biegiem.

Dostępność produktu może się różnić w zależności od kraju.

POWIĄZANE PRODUKTY

Powiązane artykuły

Jak słuchawki douszne z funkcją redukcji szumów mogą zapewniać Ci wsparcie przez cały dzień
Sposób sterowania bezprzewodowymi słuchawkami dousznymi Bose: przesuń palcem, dotknij i naciśnij
Dlaczego warto kupować odnowione fabrycznie produkty?