WYSYŁKA MOŻLIWA W CIĄGU 1–2 DNI ROBOCZYCH. DLA ZAMÓWIEŃ O WARTOŚCI CO NAJMNIEJ 200 zł PRZYSŁUGUJE 90-DNIOWY OKRES PRÓBNY BEZ RYZYKA I BEZPŁATNA DOSTAWA STANDARDOWA.

ZAKUP SŁUCHAWEK DO BIEGANIA I TRENINGU

Ikona trofeum

Trzy kwestie do rozważenia przed zakupem

Większość biegaczy zgadza się w jednej kwestii, niezależnie od tego, czy wolą przemierzać trasy na świeżym powietrzu, czy dawać z siebie wszystko na bieżni: bez muzyki jest ciężko. Wierzymy, że nic nie poprawia treningu tak, jak wysokiej jakości dźwięk. Przed podjęciem decyzji o zakupie należy jednak rozważyć trzy ważne kwestie: słuchawki przewodowe czy bezprzewodowe, dopasowanie słuchawek i czas pracy akumulatora.

Ikona słuchawek/Bluetooth

Przewodowe czy bezprzewodowe?

Różne rodzaje treningu wymagają różnych słuchawek

Jesteś jedną z tych osób, które nie chcą zaprzątać sobie głowy ładowaniem słuchawek? Wolisz treningi rekreacyjne, takie jak bieganie na bieżni i jednoczesne oglądanie zaległych odcinków tego reality show, którego podobno wcale nie oglądasz? Postaw na słuchawki przewodowe.

A może trenujesz intensywnie jak wojownik ninja i nie znosisz, gdy wyrwana z ucha słuchawka wybija Cię z rytmu? W takim przypadku słuchawki bezprzewodowe mogą sprawdzić się lepiej. Dzięki technologii Bluetooth® możesz słuchać muzyki, nie wyjmując telefonu z kieszeni. A nowoczesne innowacje sprawiają, że pozbywając przewodów, nie rezygnujesz z jakości dźwięku.

Dlaczego niektóre słuchawki są określane jako bezprzewodowe, a mimo to mają przewody? „Bezprzewodowe” oznacza, że nie ma połączenia między słuchawką a urządzeniem. Jeśli spojrzysz na słuchawki bezprzewodowe SoundSport, zobaczysz, że obie słuchawki douszne są połączone przewodem, ale łączą się bezprzewodowo z telefonem, laptopem lub urządzeniem Bluetooth. Chcesz całkowicie zrezygnować z przewodów? Model SoundSport Free to nasze pierwsze w pełni bezprzewodowe słuchawki douszne.

Kobieta z założonymi słuchawkami bezprzewodowymi SoundSport sprawdza swój smartwatch
Ikona kciuka w górę

Dopasowanie

Słuchawki do biegania powinny być tak wygodne, jak sportowe obuwie

Nic nie hamuje adrenaliny bardziej niż konieczność zwolnienia tempa, by poprawić słuchawkę. Obecnie, w dobie popularności zajęć na bieżni i treningów interwałowych, stabilne dopasowanie staje się jeszcze ważniejsze.

Słuchawki do biegania znacznie różnią się pod względem dopasowania, dlatego warto rozważyć kilka kwestii. Pomyśl o tym, jak słuchawki będą się zachowywać podczas długich biegów. Czy będą się poruszać lub obcierać Cię? Sprawdź wagę słuchawek – im lżejsze, tym łatwiej będzie Ci pokonywać kolejne kilometry.

Wiele słuchawek do ćwiczeń ma uniwersalne słuchawki douszne. Ale uszy ludzi znacznie różnią się rozmiarem. Skąd to wiemy? Przez lata mierzyliśmy różnice w wielkości uszu wewnętrznych różnych osób. Właśnie dlatego wszystkie nasze słuchawki Bose SoundSport są wyposażone w końcówki StayHear+. Ich unikalny kształt szczelnie przylega do ucha, utrzymując słuchawki na swoim miejscu i poprawiając jakość dźwięku. Nasze słuchawki są wyposażone w trzy różne pary końcówek (w rozmiarach S/M/L), możesz więc wybrać te, które pasują Ci najlepiej.

Kobieta z założonymi słuchawkami bezprzewodowymi SoundSport Free po treningu
Ikona akumulatora

Czas pracy akumulatora

Muzyka musi grać dłużej, niż trwa Twój trening

Słuchawki wokółuszne często mają długi czas pracy akumulatora, ale większość osób uważa, że są zbyt duże do biegania. Sportowe słuchawki są mniejsze, ale ich rozmiar nie pozostawia miejsca na dużą, pojemną baterię.

Jeśli muzyka daje Ci dodatkową moc i pomaga przekraczać granice, nie możesz pozwolić, by słuchawki odmówiły Ci posłuszeństwa przed końcem treningu. Podczas używania słuchawek zwróć uwagę, na ile czasu pracy wystarcza jedno ładowanie i jak łatwo je naładować, gdy akurat z nich nie korzystasz.

Nasze bezprzewodowe słuchawki sportowe są dostępne w kilku wersjach i zapewniają nawet 6 godzin pracy akumulatora (w przypadku słuchawek bezprzewodowych SoundSport). Słuchawki SoundSport Free ładują się w pokrowcu, który zapewnia dwa dodatkowe ładowania (do 10 godzin pracy akumulatora). A przewodowe słuchawki SoundSport będą działać tak długo, jak telefon komórkowy, do którego są podłączone.