NOWE PRODUKTY JUŻ TU SĄ! ZAPOZNAJ SIĘ Z NIMI.
Sklepy Koszyk
Kobieta w słuchawkach dousznych Bose QuietComfort II

Redukcja szumów zapewnia spokój wśród świątecznego zgiełku

Święta to z założenia czas odpoczynku i relaksu w rodzinnym gronie, jednak w rzeczywistości okres ten wprowadza w nasze życie sporo zamieszania. Każdy stara się zrealizować wszystkie zadania ze swojej listy, a dom zamienia się w centrum mocnych wrażeń – trzeba kupić prezenty, powiesić dekoracje, wysprzątać pokoje, przyjąć gości, ogarnąć dzieci i przygotować jedzenie.

Wśród tego całego świątecznego chaosu postaraj się zapewnić sobie kilka chwil spokoju dzięki redukcji szumów. Technologia ta może pomóc Ci poradzić sobie z przygotowaniami do rodzinnych spotkań i pokazać się z jak najlepszej strony w świąteczny czas.

Kobieta używająca przycisku funkcyjnego na słuchawkach QuietComfort 45 oraz kobieta w słuchawkach dousznych Bose QuietComfort

Co dają słuchawki z redukcją szumów?

Technologia aktywnej redukcji szumów działa na zasadzie monitorowania otaczających Cię hałasów i emitowania sygnału o przeciwnej częstotliwości w celu ich stłumienia. Zalety słuchawek z redukcją szumów wynikają ze strefy ciszy, którą taka częstotliwość generuje. Dzięki temu to, czego słuchasz, dociera do Twoich uszu jeszcze wyraźniej niż kiedykolwiek wcześniej, nawet jeśli otaczający Cię hałas normalnie zagłuszałby Twoje własne myśli. W czasie świąt może to być właśnie odskocznia niezbędna do przetrwania tego czasu w niezmąconym świetnym nastroju.

Relaks w podróży

Podróżowanie jest trwale wpisane w DNA technologii redukcji szumów. Technologia ta została pierwotnie opracowana z myślą o pilotach, a pierwsze słuchawki z redukcją szumów pojawiły się wówczas, gdy Amar Bose, założyciel firmy Bose, w reakcji na słabą jakość dźwięku podczas lotu postanowił znaleźć rozwiązanie.

Biorąc pod uwagę wzmożoną częstotliwość podróży w okresie świątecznym, słuchawki douszne Bose QuietComfort® II mogą stać się Twoim podróżniczym niezbędnikiem. Buczące systemy komunikacyjne? Zgrzytające koła pociągu? Wrzeszczące dzieci? Zapomnij o tym. Pozostaniesz sam na sam ze swoją przestrzenią dźwiękową. Poza tym słuchawki te są kompaktowe i lekkie, a energii wystarcza na 24 godziny.

Mężczyzna w słuchawkach dousznych Bose QuietComfort II w plenerze oraz mężczyzna wyjmujący słuchawki douszne Bose QuietComfort II z etui do ładowania
Kobieta korzystająca z dotykowych elementów sterujących słuchawek dousznych Bose QuietComfort w plenerze oraz kobieta wkładająca etui do ładowania do swojej kieszeni

Przyjemniejsze zakupy

Niezależnie od tego, czy chodzisz po ulicy handlowej, czy spędzasz czas w galerii, jedno jest pewne – będzie tam duży ruch, zarówno pieszych, jak i pojazdów. Sklepy będą dekorować wystawy, by przyciągać gwarne tłumy ludzi, i do znudzenia będą puszczać świąteczne piosenki.

Gdy zaleje Cię fala dźwięków, załóż słuchawki z redukcją szumów, aby słuchać swojej muzyki. Dzięki temu odizolujesz się od zgiełku i w pełni skoncentrujesz się na swoich planach. Odcięcie się od hałasów z zewnątrz może też pomóc Ci zachować większy spokój. Możliwe, że uprzyjemni Ci nawet czas stania w długiej kolejce do kasy. Bez względu na cały ten harmider z zewnątrz możesz cieszyć się chwilą, słuchając swojej ulubionej muzyki lub audiobooka.

Chwila wyciszenia

Dom w okresie świątecznym często tętni życiem – dzieci wracają ze szkoły, w odwiedziny przyjeżdżają przyjaciele i rodzina, a do drzwi co chwilę pukają sąsiedzi lub znajomi, przynosząc kolejne ciasto. Gdy wokół tyle się dzieje, łatwo przychodzi uczucie nadmiernego pobudzenia.

Wystarczy założyć słuchawki Bose 700 z redukcją szumów, by znaleźć swoją oazę spokoju. Spraw, aby czas płynął wolniej, a każdy dźwięk z otoczenia, taki jak brzęk grzejnika czy szum zmywarki, po prostu zniknął. To sfera, w której jeszcze łatwiej osiągniesz spokój umysłu, ducha i ciała.

Kobieta w słuchawkach Bose 700 z redukcją szumów w plenerze oraz słuchawki Bose 700 z redukcją szumów leżące na stole
Kobieta w słuchawkach dousznych Bose QuietComfort II oraz mężczyzna w słuchawkach QuietComfort 45 podczas pracy

Kontakt z najbliższymi

Osoby, które nie wybierają się w podróż, mogą kontaktować się z rodziną i przyjaciółmi przez Internet za pomocą połączeń wideo.

Święta często kojarzą się ze spotkaniami w dużym gronie, a także z ogromnym zgiełkiem. Systemy mikrofonów w słuchawkach i słuchawkach dousznych Bose z redukcją szumów zostały opracowane właśnie z myślą o takich sytuacjach.

Sześć mikrofonów tłumi hałas z otoczenia, umożliwiając lepsze słyszenie rozmówcy, a cztery mikrofony tłumią zakłócenia wokół Ciebie, aby rozmówca mógł Cię wyraźnie słyszeć – nawet w głośnym, zatłoczonym pomieszczeniu. Ponadto najnowsza technologia Bluetooth oraz zewnętrzne dotykowe elementy sterujące ułatwiają przełączanie między utworami i połączeniami telefonicznymi bez konieczności szukania urządzenia.

Jak znaleźć spokój i radość

Słuchawki i słuchawki douszne z redukcją szumów to doskonały prezent świąteczny. Jeszcze większa ich wartość polega na tym, że pomogą Ci złagodzić, a nawet wyeliminować czynniki stresujące, przez które możesz znienawidzić ten świąteczny czas. Słuchawki z redukcją szumów mogą też zapewnić Ci niezbędną przestrzeń, dzięki której znajdziesz spokój w ten świąteczny czas.

Mężczyzna w słuchawkach dousznych Bose QuietComfort 45 w plenerze oraz słuchawki douszne QuietComfort II leżące na stole

Dostępność produktu może się różnić w zależności od kraju.

POWIĄZANE PRODUKTY

Powiązane artykuły

Pięć sposobów, na które słuchawki douszne QuietComfort® II wprowadzają nową jakość
Sposób sterowania bezprzewodowymi słuchawkami dousznymi Bose: przesuń palcem, dotknij i naciśnij
W jaki sposób spersonalizowane słuchawki douszne zapewniają najlepszy dźwięk i dopasowanie