Darmowa przesyłka przy zamówieniu złożonym jeszcze dziś.
 

MERCEDES-AMG PETRONAS MOTORSPORT + BOSE

OBSESJA DOSKONAŁOŚCI

Nie wystarczy znaleźć się na szczycie. Trzeba jeszcze się na nim utrzymać. Zarówno zespół Mercedes-AMG Petronas Motorsport, jak i firma Bose mają obsesję na punkcie innowacji. Nieustannie doskonalą się, aby wyprzedzać konkurencję w swoich dziedzinach. Dowiedz się, w jaki sposób Lewis Hamilton, Valtteri Bottas i pozostali członkowie zespołu pokonują kolejne wyścigowe wyzwania.

Zawsze z uporem do przodu. Zawsze z myślą o lepszych wynikach.

Aby wyprzedzić konkurencję podczas Mistrzostw świata, konieczne są nieustanne innowacje. Właśnie dlatego zarówno firma Bose, jak i zespół inżynierów Mercedes-AMG Petronas Motorsport mają swobodę w zakresie poszukiwania nowych pomysłów. Oba zespoły cechuje obsesja na punkcie jakości i precyzji projektowanych konstrukcji. Przyjrzyj się poszczególnym osobom tworzącym najlepszy zespół wyścigowy na świecie, dla których pokonywanie kolejnych wyzwań tego sportu jest rzeczą najważniejszą na świecie.

POCZUJ KAŻDY EMOCJONUJĄCY SZCZEGÓŁ
Lewis Hamilton

Lewis zrobi wszystko, by poczuć smak zwycięstwa. To właśnie ten dreszczyk emocji doprowadził go do 4 tytułów Mistrza świata Formuły 1. Nawet poza wyścigami potrzebuje silnych emocji. Dlatego korzysta z głośnika soundbar SoundTouch 300. W ten sposób szuka inspiracji w każdym emocjonującym szczególe.

NIEZBĘDNY DLA ROZRYWKI
Głośnik soundbar SoundTouch 300

SKONCENTRUJ SIĘ. NIC CIĘ NIE ZATRZYMA.
Valtteri Bottas

Valtteri Bottas znalazł się w ubiegłym roku w blasku jupiterów Formuły 1, występując w barwach Mercedes-AMG Petronas Motorsport. Presja i oczekiwania nie maleją w trakcie drugiego sezonu jego obecności w zespole. Słuchawki QC35 II pozwalają mu się skupić na tym, co najważniejsze.

SKUP SIĘ NA NAJWAŻNIEJSZYM
Słuchawki QuietComfort 35 II

DOSKONAŁOŚĆ INŻYNIERYJNA
Mercedes-AMG Petronas Motorsport

Gdy zespół spędza całe godziny w warsztacie, to właśnie muzyka pozwala im się skupić i motywuje do pracy. Firma Bose z takim samym zaangażowaniem podchodzi do własnych innowacji, inspirując światowej klasy inżynierów pracujących przy najnowocześniejszych bolidach na świecie.

NIEZBĘDNY DLA INSPIRACJI
Głośnik bezprzewodowy SoundTouch

MERCEDES-AMG PETRONAS MOTORSPORT + BOSE

PRZYJRZYJ SIĘ BLIŻEJ