Darmowa przesyłka przy zamówieniu złożonym jeszcze dziś.
 

MERCEDES-AMG PETRONAS MOTORSPORT + BOSE

PIONIERZY INNOWACJI

Zarówno zespół Mercedes-AMG Petronas Motorsport jak i firma Bose mają obsesję na punkcie jakości i innowacji pozwalających pozostać w ścisłej czołówce danej dyscypliny. Dowiedz się, w jaki sposób Lewis Hamilton, Valtteri Bottas i pozostali członkowie zespołu pokonują kolejne sportowe ograniczenia.

Zawsze z uporem do przodu. Zawsze z myślą o lepszych wynikach.

Aby wyprzedzić konkurencję na światowym poziomie, konieczne są nieustanne innowacje. Właśnie dlatego zarówno firma Bose, jak i zespół inżynierów Mercedes-AMG Petronas Motorsport mają swobodę w zakresie poszukiwania nowych pomysłów. Oba zespoły cechuje obsesja na punkcie jakości i precyzji projektowanych konstrukcji. Przyjrzyj się poszczególnym osobom tworzącym najlepszy zespół wyścigowy na świecie, dla których pokonywanie kolejnych wyzwań tego sportu jest rzeczą najważniejszą na świecie.

POCZUJ KAŻDY EMOCJONUJĄCY SZCZEGÓŁ
Lewis Hamilton

Lewis zrobi wszystko dla adrenaliny, zarówno na torze, jak i poza nim. Nawet gdy wraca do domu, potrzebuje silnych emocji. Właśnie dlatego korzysta z głośnika soundbar SoundTouch 300. W ten sposób szuka inspiracji w każdym emocjonującym szczególe.

NIEZBĘDNY DLA ROZRYWKI
Głośnik soundbar SoundTouch 300

SKONCENTRUJ SIĘ. NIC CIĘ NIE ZATRZYMA.
Valtteri Bottas

Valtteri Bottas znajduje się w obecnie w blasku jupiterów Formuły 1. Zarówno jego niezwykle skuteczny kolega z zespołu, jak i dysponujący fantastycznymi osiągami samochód sprawiają, że Valtteri jest obecnie w centrum uwagi. Presja i oczekiwania są ogromne, ale nic go nie spowalnia, ponieważ słuchawki QC35 pozwalają mu się skupić na tym, co najważniejsze.

SKUP SIĘ NA NAJWAŻNIEJSZYM
Słuchawki QuietComfort 35

DOSKONAŁOŚĆ INŻYNIERII
Srebrne strzały

Gdy Srebrne strzały spędzają całe godziny w warsztacie, to właśnie muzyka pozwala im się skupić i motywuje do pracy. Firma Bose z takim samym zaangażowaniem podchodzi do własnych innowacji, inspirując światowej klasy inżynierów pracujących przy najnowocześniejszych bolidach na świecie.

SKUP SIĘ NA NAJWAŻNIEJSZYM
Głośniki bezprzewodowe

MERCEDES-AMG PETRONAS MOTORSPORT + BOSE

PRZYJRZYJ SIĘ BLIŻEJ

PODZIEL SIĘ WRAŻENIAMI

#TeamBose

To miejsce zarówno dla fanów, jak i kierowców. Będziemy publikować ich zdjęcia z dni wyścigów na różnych torach i podróży dookoła świata. Oznacz tagiem #TeamBose własne zdjęcia z dni wyścigów i sprawdź, czy pojawiły się w tym miejscu.