Darmowa przesyłka przy zamówieniu złożonym jeszcze dziś.
 

MERCEDES-AMG PETRONAS MOTORSPORT + BOSE

PIONIERZY INNOWACJI

Zarówno zespół Mercedes-AMG Petronas Motorsport jak i firma Bose mają obsesję na punkcie jakości i innowacji pozwalających pozostać w ścisłej czołówce danej dyscypliny. Dowiedz się, w jaki sposób Lewis Hamilton, Valtteri Bottas i pozostali członkowie zespołu pokonują kolejne sportowe ograniczenia.

Zawsze z uporem do przodu. Zawsze z myślą o lepszych wynikach.

Aby wyprzedzić konkurencję na światowym poziomie, konieczne są nieustanne innowacje. Zarówno inżynierowie firmy Bose jak i zespołu Mercedes-AMG Petronas Motorsport mają swobodę w kwestii realizacji nowych pomysłów, ponieważ miarą sukcesu jest zarówno poświęcenie, jak i umiejętność rozwiązywania problemów. Zespoły cechuje obsesja na punkcie jakości i precyzji projektowanych konstrukcji.

Niezależnie od tego czy trenują, aby przygotować się do nowego sezonu, czy chcą dokonać ostatnich poprawek w bolidzie przed wyścigiem, zarówno kierowcy, jak i reszta zespołu oczekują tak samo wysokiej jakości i innowacji od firmy Bose, jak w przypadku swojej pracy. Przyjrzyj się poszczególnym osobom tworzącym najlepszy zespół wyścigowy na świecie, dla których pokonywanie kolejnych wyzwań tego sportu jest rzeczą najważniejszą na świecie.

DOSKONAŁOŚĆ INŻYNIERII
Srebrne strzały

Kierowca to nie wszystko. Aby nieustannie poprawiać wyniki i tak już rewelacyjnej maszyny, potrzeba całego zespołu inżynierów. Po wygraniu mistrzostw drugi raz z rzędu w roku 2015 mogliby spocząć na laurach. Zamiast tego woleli zacząć od zera, cierpliwie poszukując innowacji w każdej dziedzinie. Warto było mieć taką motywację, ponieważ w 2016 roku po raz trzeci z rzędu zespół zdobył mistrzostwo świata konstruktorów.

Gdy Srebrne Strzały spędzają 18 godzin w warsztacie, to właśnie muzyka pozwala im się skupić i motywuje do pracy. Firma Bose® z taką samą pasją podchodzi do innowacji w dziedzinie inżynierii, zachęcając swoimi produktami do dążenia do doskonałości. W ten sposób muzyka jest w warsztacie, w domu, gdziekolwiek zechcesz.

> KUP GŁOŚNIKI BEZPRZEWODOWE

NIGDY NIE REZYGNUJ Z WYZWAŃ. NIE PRZESTAWAJ WYGRYWAĆ.
Lewis Hamilton

„Trzecie mistrzostwo świata to nie kwestia szczęścia”. Lewis Hamilton niedawno skończył 30 lat, a już znajduje się w czołówce stawki wyścigów Formula One™. Wszystko zaczęło się od pasji: w wieku 5 lat zaczął jeździć zdalnie sterowanymi samochodami, wygrał mistrzostwa gokartów mając 13 lat, a pierwszy tytuł mistrza świata zdobył 10 lat później.

Jak tego dokonał? Zawsze kwestionował standardy obowiązujące w tym sporcie. Miał obsesję na punkcie szczegółów, wizualizował każdy zakręt danego toru. Słuchawki QC35 pozwalają mu się skupić i osiągnąć chirurgiczną precyzję. Gdy je zakłada, daje z siebie wszystko i nie obniża poziomu zaangażowania. Po jednym dniu wyścigów cały tor jest w jego głowie. Później wyjeżdża na niego, aby zostać legendą.

SKUP SIĘ NA NAJWAŻNIEJSZYM
Słuchawki QuietComfort 35

SUKCES TO DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY
Nico Rosberg

„Musimy znaleźć te 1,5 sekundy”. Nico Rosberg wie, że tak właśnie wygląda różnica pomiędzy wygraną i przegraną w wyścigach Formula One™, zwłaszcza że w 2015 otarł się o tytuł mistrza świata. Dlatego nie ustaje w wysiłkach, dba o każdy szczegół i jest nieustannie skupiony na tym, co robi. W roku 2016 po zaciętej walce zdobył swój pierwszy tytuł mistrza świata kierowców.

Było to jednocześnie niezwykle stylowe pożegnanie, ponieważ po zwycięstwie zaskoczył wszystkich, ogłaszając, że przechodzi na emeryturę. Zrobił to, będąc w szczytowej formie. W styczniu 2017 r. Valtteri Bottas podpisał kontrakt z zespołem Mercedes-AMG Petronas Motorsport w zastępstwie za Nico Rosberga. Mając do dyspozycji nowy samochód, nowy zespół inżynierów i kolegę z zespołu o wysokich umiejętnościach, Bottas znalazł się w niezwykłej sytuacji, a jego zmagania w sezonie 2017 z pewnością będą warte obserwowania.

NIEZBĘDNE PODCZAS TRENINGU
Słuchawki bezprzewodowe SoundSport