Bezpłatna dostawa zamówień o wartości przekraczającej PLN 429.
 

ZESPÓŁ MERCEDES AMG PETRONAS FORMULA ONE™ I BOSE®

PIONIERZY INNOWACJI

Zarówno zespół MERCEDES AMG PETRONAS FORMULA ONE™ jak i firma Bose mają obsesję na punkcie jakości i innowacji pozwalających pozostać w ścisłej czołówce danej dyscypliny. Dowiedz się w jaki sposób Lewis Hamilton, Nico Rosberg i pozostali członkowie zespołu pokonują kolejne sportowe ograniczenia.

Zawsze z uporem do przodu. Zawsze z myślą o lepszych wynikach.

Aby wyprzedzić konkurencję na światowym poziomie, konieczne są nieustanne innowacje. Zarówno inżynierowie firmy Bose jak i zespołu Mercedes AMG Petronas mają swobodę w kwestii realizacji nowych pomysłów, ponieważ miarą sukcesu jest zarówno poświęcenie, jak i umiejętność rozwiązywania problemów. Zespoły cechuje obsesja na punkcie jakości i precyzji projektowanych konstrukcji.

Niezależnie od tego czy trenują, aby poprawić wynik na koniec sezonu, czy chcą dokonać ostatnich poprawek w bolidzie przed wyścigiem, zarówno kierowcy, jak i reszta zespołu oczekują tak samo wysokiej jakości i innowacji od firmy Bose®, jak w przypadku swojej pracy. Przyjrzyj się poszczególnym osobom tworzącym najlepszy zespół wyścigowy na świecie, dla których pokonywanie kolejnych wyzwań tego sportu jest rzeczą najważniejszą na świecie.

DOSKONAŁOŚĆ INŻYNIERII

SREBRNE STRZAŁY

Kierowca to nie wszystko. Aby nieustannie poprawiać wyniki i tak już rewelacyjnej maszyny, potrzeba całego zespołu inżynierów. Po paśmie sukcesów w sezonie 2015 mogli spocząć na laurach. Zamiast tego woleli zacząć od zera, cierpliwie poszukując innowacji w każdej z podległych im dziedzin. Na przykład na nowo zaprojektowali zawieszenie oraz unieśli klatkę ochronną wokół kierowcy. Tego typu pasja stanowi integralny składnik ich kultury pracy. Zaangażowanie opłaciło się — rok 2016 nadal stoi pod znakiem ich zwycięstw.

Gdy Srebrne Strzały spędzają 18 godzin w warsztacie, to właśnie muzyka pozwala im się skupić i motywuje do pracy. Firma Bose® z taką samą pasją podchodzi do innowacji w dziedzinie inżynierii, zachęcając swoimi produktami do dążenia do doskonałości.

W ten sposób muzyka jest w warsztacie, w domu, gdziekolwiek zechcesz.


> KUP GŁOŚNIKI BEZPRZEWODOWE

NIGDY NIE REZYGNUJ Z WYZWAŃ. NIE PRZESTAWAJ WYGRYWAĆ.

Lewis Hamilton

„Trzecie mistrzostwo świata to nie kwestia szczęścia”. Lewis Hamilton ma zaledwie 31 lat, a już jest w czołówce stawki wyścigów Formula One™. Wszystko zaczęło się od pasji: w wieku 5 lat zaczął jeździć zdalnie sterowanymi samochodami, wygrał mistrzostwa gokartów mając 13 lat, a pierwszy tytuł mistrza świata zdobył 10 lat później.

Jak mu się to udało? Zawsze kwestionował standardy obowiązujące w tym sporcie. Miał obsesję na punkcie szczegółów, wizualizował każdy zakręt danego toru. Słuchawki QC35 pozwalają mu się skupić i osiągnąć chirurgiczną precyzję. Gdy je zakłada, daje z siebie wszystko i nie obniża poziomu zaangażowania. Po jednym dniu wyścigów cały tor jest w jego głowie. Później wyjeżdża na niego, aby zostać legendą.

SKUP SIĘ NA NAJWAŻNIEJSZYM

Słuchawki QuietComfort 35

SUKCES TO DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY

Nico Rosberg


„Musimy znaleźć te 1,5 sekundy”. Na tym polega różnica pomiędzy wygraną i przegraną w wyścigach Formula One™. Nico Rosberg doskonale wie jak ważna jest tego rzędu precyzja. Na torze w Singapurze, w ogromnym upale, kierowcy mogą schudnąć ponad 4 kg w jednym wyścigu. Aby utrzymać wysoki poziom precyzji, Nico zmienił swój trening z wytrzymałościowego na budujący mięśnie.

Aby utrzymać jego intensywność, potrzebuje słuchawek korzystających z najnowszych dokonań techniki. Niezrównane połączenie stabilności i wygody bezprzewodowych słuchawek SoundSport sprawia, że jest to sprzęt gotowy na każde wyzwanie. Imponujący poziom odporności na wilgoć sprawia, że nawet najcięższy trening zakończy się sukcesem.

A jak poradził sobie na torze w Singapurze? Wygrał z czasem o 0,488 sekundy lepszym od swojego rywala.

NIEZBĘDNE PODCZAS TRENINGU

Słuchawki bezprzewodowe SoundSport