90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

ZNAJDŹ IDEALNY PREZENT NA ŚWIĘTA

Znajdź przemyślany, osobisty i zapadający w pamięć upominek. Nie zwlekaj!

Okres świąteczny powinien być przepełniony spokojem i radością. Jednak wiele osób nie spędza tego czasu w świątecznej atmosferze, tylko w stresie. Jednym z głównych powodów tego niepokoju jest problem ze znalezieniem odpowiedniego prezentu dla każdej osoby.

Prawdopodobnie to doświadczenie jest Ci bardzo dobrze znane. Przeszukujesz półki w lokalnych sklepach, by znaleźć idealny dowód uznania dla rodzeństwa, żony, męża lub ulubionego kuzyna. Spędzasz wiele godzin w Internecie, robiąc dokładnie to samo. Przeglądasz stronę za stroną. Mimo to wciąż nie masz nic konkretnego, a w dodatku zaczynasz wątpić, czy w ogóle wiesz, czego szukać.

Czym zatem jest idealny prezent? Aby odpowiedzieć na to pytanie, trzeba wziąć pod uwagę trzy kwestie: czy jest on przemyślany (czy widać, że znalezienie go zajęło Ci czas, a kryteriami wyboru nie były tylko niska cena i łatwa dostępność); czy jest osobisty (pasuje do zainteresowań odbiorcy); oraz czy zapada w pamięć (pozostawia na osobie obdarowanej trwałe wrażenie).

Niemniej jednak spełnienie wszystkich tych wymagań stanowi dość duże wyzwanie.

Oto kilka pomysłów na świąteczne prezenty

Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700

Dla miłośników technologii

Dlaczego go pokochają: miłośnicy nowinek technologicznych szaleją na puncie gadżetów, a nie podróbek. Nie wystarczy, że dostaną nowoczesny prezent, który jest fajny — oni chcą coś, co będzie zarówno funkcjonalne jak i futurystyczne. To sprawia, że słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 stanowią doskonały wybór. Są one wyposażone w najnowocześniejsze funkcje, które są naprawdę przełomowe, ale także niezwykle praktyczne. Na przykład słuchawki mają wbudowanych asystentów głosowych Google Assistant i Amazon Alexa, dzięki czemu możesz korzystać z nich całkowicie bez użycia rąk. Umożliwiają one także przełączanie się między wieloma poziomami redukcji hałasu, a duża liczba wbudowanych mikrofonów zapewnia doskonały dźwięk podczas połączeń. Kupując je, masz pewność, że każdy miłośnik nowinek technologicznych pokocha zarówno Twój prezent, jak i Ciebie.

Dla gospodarza lub gospodyni

Dlaczego go pokochają: jeśli jest jakaś rzecz, której pragną ludzie uwielbiający dobrą zabawę, to jest to możliwość zabrania imprezy ze sobą w dowolne miejsce. Właśnie dlatego głośnik Bose Portable Smart Speaker jest tak niesamowity. To uniwersalny głośnik bezprzewodowy, który może łączyć się z biblioteką muzyczną przez sieć Wi-Fi® w domu i przez Bluetooth®, gdy jesteś w terenie. Jest on wystarczająco lekki, aby zabrać go na plażę, na podwórko lub do parku, i wystarczająco mocny, aby stać się centralnym elementem improwizowanego konkursu tańca limbo. Co więcej, głośnik jest wodoodporny, a akumulator wystarcza nawet na 12 godzin pracy, co oznacza, że z nim możesz rozkręcić imprezę w dowolnym miejscu i czasie — zupełnie jak jego nowy właściciel.

Głośnik Bose Portable Smart Speaker
Słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free na brokacie
Słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free

Dla sportowców

Dlaczego go pokochają: niezależnie od tego, czy są niedzielnymi sportowcami czy półzawodowymi bokserami, z produktem, który potrafi sprostać wymaganiom treningu fizycznego, każdy może stać się zwycięzcą. Słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free zostały zaprojektowane tak, aby aktywni użytkownicy mogli biegać, skakać i pocić się bez ograniczeń. Dzięki wkładkom słuchawkowym StayHear+ Sport słuchawki wygodnie pozostają na swoim miejscu bez względu na wszystko. Jedno naładowanie słuchawek wystarcza na pięć godzin treningu. Ponadto pokrowiec może dwukrotnie uzupełnić ich akumulator do pełna. Akcesorium idealnie sprawdza się podczas całodziennych wędrówek po górach lub treningów na bardzo dużych odległościach. Dzięki temu, że słuchawki są wodoodporne, osoba, której podarujesz ten doskonały prezent, może je nosić nawet podczas biegania w deszczu. Niekorzystna pogoda nigdy nie powinna być przeszkodą podczas treningu.

Okulary Bose Frames Rondo na brokacie, obok ozdób

Dla entuzjastów mody

Dlaczego go pokochają: miłośnicy mody, którzy mogą znaleźć się na Twojej liście, z pewnością będą woleli coś bardziej wyrafinowanego, aniżeli to, co obecnie jest popularne. Zamiast typowej torebki czy zwykłego szalika lub kapelusza możesz ofiarować swoim znajomym przywiązującym dużą wagę do wizerunku rewolucyjne okulary Bose Frames z funkcją audio. To eleganckie połączenie mody i funkcjonalności (dostępne w bardziej kwadratowym lub zaokrąglonym kształcie). Na zewnątrz prezentują się jak zwykle okulary przeciwsłoneczne, ale w ich konstrukcji ukryte są zminiaturyzowane głośniki Bose, które zapewniają noszącej je osobie doskonały dźwięk praktycznie niesłyszalny dla osób w pobliżu. W efekcie otrzymujemy produkt z doskonałym dźwiękiem i o modnym wyglądzie, który gwarantuje pełnię radości dla szczęśliwego i stylowego odbiorcy prezentu.

Okulary Bose Frames Alto
Głośnik Bose Soundbar 500

Dla maniaków rozrywki

Idealny prezent: głośnik Bose Soundbar 500

Dlaczego go pokochają: taka osoba w każdą sobotnią noc całkowicie zanurza się w świecie popkultury i we własnym domu ogląda najnowsze kasowe filmy, słucha kawałków ulubionego zespołu z głośnością na cały regulator lub oddaje się rozgrywce w trybie wieloosobowym z armią wirtualnych przyjaciół. Koneserzy mediów cyfrowych lub maniacy rozrywki, jakkolwiek ich nie nazwiemy, chcą mieć najlepszy system dźwiękowy — ale nie taki, który zajmuje całe pomieszczenie. Głośnik Bose Soundbar 500 ma wysokość zaledwie 5 cm, dzięki czemu idealnie mieści się pod telewizorem. Jest to najsmuklejszy głośnik soundbar Bose, jaki do tej pory zbudowaliśmy, ale dzięki opatentowanej technologii, która optymalizuje poziom i jakość dźwięku w zależności od pomieszczenia, nikt nie uwierzy, że jest on tak mały. Co więcej, możesz nim sterować za pomocą aplikacji Bose Music, która łączy użytkowników z ich osobistą biblioteką muzyczną i ulubionymi usługami strumieniowego odtwarzania. Idealny prezent dla fanów kibicowania i oraz męskich miłośników domowej rozrywki.

Prezenty, które nie przestają cieszyć

Masz jeszcze więcej osób do obdarowania? Zapoznaj się z poradnikami Bose dotyczącymi prezentów, aby zaczerpnąć inspiracji przed kolejnymi zakupami. Bo choć na świecie ludzie mają różne gusty, to prezent w postaci urządzenia zapewniającego głęboki, czysty i realistyczny dźwięk jest czymś, co docenią wszyscy.

pl